Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Traffit

Oferowany produkt:
Traffit to platforma do zarządzania rekrutacjami, obsługująca każdy etap procesu, od publikowania ogłoszeń o pracę, poprzez zarządzanie aplikacjami i komunikację z kandydatami, do generowania raportów i analiz prowadzonych działań. Traffit oferuje integrację z pocztą, kalendarzem, mediami społecznościowymi oraz popularnymi portalami ogłoszeniowymi.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Z systemu TRAFFIT korzystają zarówno agencje rekrutacyjne, jak i rekruterzy wewnętrzni i headhunterzy. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie chmurowe oraz że jest w dużym stopniu konfigurowalne, mogą z niego korzystać zarówno pojedynczy użytkownicy – jak i całe, kilkusetosobowe zespoły.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Rabat 50% na koszty abonamentu (PLUS, PREMIUM, MAX) przez pierwsze 3 miesiące współpracy w przypadku umowy 12 miesięcznej. Szkolenie online GRATIS.

Klienci i referencje: 
Randstad, Volkswagen, Toyota, Migam, British American Tobacco.

Strona internetowa
traffit.com/pl

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.