Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Teamtoolbox

Oferowany produkt:
Teamtoolbox to narzędzie typu SAS, które pozwala zadbać o efektywną komunikację i współpracę w zespole w oparciu o ciągłe docenianie, feedback i budowanie zaangażowania w duchu Managementu 3.0 oraz filozofii Agile.
Dlaczego zbudowaliśmy TTB?
Zrobiliśmy to, ponieważ wierzymy w biznes z ludzką twarzą oraz to, że zadowoleni pracownicy, to zadowoleni klienci, a zadowoleni klienci to gwarancja rozwoju biznesu. Narzędzie przetestowaliśmy na sobie, w ponad 100 osobowym zespole inżynierów, z którego się wywodzimy, a także na pierwszych Klientach, którzy nam zaufali.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Nie ma znaczenia, czy Twój zespół ma 10, czy 1000 osób. TeamToolbox możesz wdrożyć w jednym zespole, lub w całej organizacji. W niewielkiej firmie, lub dużej korporacji, bez względu na branżę.
To rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą swoją firmę, kierują zespołem, a także odpowiadają za ludzi w organizacji, kulturę organizacyjną oraz komunikację.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Proponujemy 90 dniowy free trial.

Klienci i referencje: 
HBRP, Temm, Bunge.

Strona internetowa
teamtoolbox.io

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.