Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

PERSO.IN

Oferowany produkt:
PERSO.IN® to polskie narzędzie diagnozujące osobowość (model Wielkiej Piątki) kandydatów. Po uzupełnieniu ankiety internetowej analizujemy zaznaczone odpowiedzi i wyliczamy wyniki osobowości badanego. Jednostronicowy raport z wybranymi wynikami dostają zarówno kandydat, jak i pracodawca. Dodatkowo pracodawca może porównać profile kandydatów z profilem “idealnego kandydata”, który generujemy na podstawie odpowiedzi na pytania dotyczące stanowiska.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Rekruterzy i managerowie, którzy chcą lepiej poznać kandydata i sprawdzić jego predyspozycje do pracy. Szczególnie ważne w przypadku rekrutacji zdalnych.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Jednostronicowy raport wraz z badaniem to koszt 35 złotych netto. Możemy zaoferować 50% rabat w pierwszych 3 miesiącach lub większy w przypadku współpracy na hurtowe ilości testów.

Klienci i referencje: 
Scorise, Webankieta, Delta Energia, współpraca z organizacjami jak Polska Izba Firm Szkoleniowych lub Izba Coachingu.

Strona internetowa
perso.in

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.