Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

PerformQ (Redpill Consulting)

Oferowany produkt:
PerformQ zaprojektowane przez Redpill składa się z 2 badań on-line – przeprowadzanych w trakcie i po zakończeniu kryzysu. Pozwalają one ocenić na ile Twoja firma będzie gotowa „wrócić na tory” po ustaniu kryzysu oraz jak tą gotowość budować już teraz. Dowiesz się jak Twoi pracownicy postrzegają zarządzanie kryzysem w firmie i czego w tej chwili najbardziej potrzebują. Badanie pozwoli Ci ustalić priorytety działań do podjęcia już teraz i w przyszłości, gdy kryzys ustanie.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Po ustaniu kryzysu wywołanego koronawirusem, otoczenie konkurencyjne firm stanie się trudniejsze i jeszcze bardziej wymagające… Wierzymy, że to, w jakim stylu przeprowadzasz swój zespół przez kryzys, w ogromnym stopniu wpływa na potencjał Twojej firmy po jego zakończeniu.
Dlatego PerformQ zostało stworzone dla wszystkich firm, które chcą szybko wrócić do sprawnego działania w nowej rzeczywistości. Niezależnie od branży i rozmiaru prowadzonego biznesu.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Pierwsze badanie (w trakcie kryzysu) – bezpłatne – w ramach oferty: przeprowadzenie badania, przygotowanie raportu, sesja feedback’owa.
Drugie badanie (po ustaniu kryzysu) – jeśli firma się zdecyduje (nie jest to warunek konieczny) gwarantujemy przystępną cenę. Oferta ważna do 31.08.2020.

Klienci i referencje: 
Eurocash, Skanska, Henkel, Oriflame, IACCM.

Strona internetowa
redpillconsulting.pl/pl/performq

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.