Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Ostendi

Oferowany produkt:
Ostendi dostarcza klientom platformę, za pomocą której zwiększana jest efektywność prowadzonych działań z obszaru miękkiego HR. Są to działania:(I) rozwojowe – klienci mogą w sposób łatwy, szybki i efektywny przeprowadzić ocenę kompetencji w oparciu o metodologię 360/270/180 stopni i otrzymać od razu po zakończeniu badania czytelny raport;(II)rekrutacyjne – dzięki naszej platformie można: (a) zrewidować posiadaną wiedzę przez kandydata za pomocą umieszczonych testów wiedzy; (b) zrewidować dopasowanie kandydata do oczekiwań za pomocą kwestionariusza Ostendi Talent Hunter.

Do kogo kierowany jest produkt? 
W obecnej sytuacji (COVID-19) branżami, które realizują procesy to: (a)branża farmaceutyczna / medyczna, (b) energia, chemia i paliwo, (c) spożywcza. To są branże, które w obecnej sytuacji prowadzą działania zarówno rekrutacyjne, jak i rozwojowe. W mniejszym stopniu nasz produkt możemy skierować także do branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Oferta specjalna w ramach akcji:

  • dostęp premium do platformy – 0 zł na 3 miesiące + 50% ceny na kolejne 3 miesiące (cena regularna to 950 zł / miesiąc) 
  • szkolenie wdrożeniowe platformy – 50% ceny regularnej (2 000 zł /os.) przez okres 3 miesięcy

Klienci i referencje: 
E-obuwie PL, VELUX (zarówno NB Polska, jak i NM Polska), Adamed Pharma, Carrefour Polska

Strona internetowa
ostendi.pl

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.