Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Mindento

Oferowany produkt:
Naszym rozwiązaniem objęliśmy pełny proces wyjazdów służbowych i wydatków. Udostępniamy aplikację do zamawiania i rozliczania podróży, a nawet księgowania ich kosztów oraz obsługę agencyjną w jednym rozwiązaniu.  Dzięki pełnej digitalizacji zmieniamy podejście pracowników do wydawania firmowych pieniędzy.
Co prawda dzisiaj Covid-19 uziemił podróżowanie służbowe, ale gdy tylko bariery opadną i wszyscy ruszą odbudowywać poturbowane biznesy warto mieć koszty podróży pod kontrolą.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Produkt znajduje uznanie w działach: Finansów, Administracji, Zakupów i HR z uwagi na oszczędności i automatyzację pracy. Pracownicy będący użytkownikami wysoko oceniają produkt za wygodę posługiwania się i oszczędność czasu. W zależności od stopnia automatyzacji firmy produkt może być w prosty sposób zintegrowany z systemami kadrowym i księgowym. Produkt polecamy firmom, które posiadają grupe pracowników regularnie podróżujących lub rozliczających wydatki służbowe.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Wdrożenie oraz pierwsze 6 miesięcy SaaS bezpłatnie.

Strona internetowa
www.mindento.com

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.