Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Hypercare (Waywer)

Oferowany produkt:
Hypercare to rozwiązanie budujące wyjątkowy candidate experience z pomocą wideo wiadomości.
Wideo wiadomość Hypercare to spersonalizowany komunikat wysłany do kandydata za pośrednictwem SMS’a. Zawiera interaktywną treść prezentującą pracodawcę oraz pomagającą lepiej odnaleźć się kandydatowi w procesie rekrutacji. Wiadomość może być dowolnie konfigurowana – można ją wzbogacić m.in. o wideo powitalne, mapę ze wskazówkami dojazdu, linki, dodatkowe filmy, zdjęcia, grafiki czy przyciski do interakcji.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Produkt Hypercare dedykowany jest działom HR małych, średnich i dużych organizacji, które szukają rozwiązań w zakresie budowania candidate experience. Wiadomości Hypercare są stosowane w procesach rekrutacji i onboardingu już w ponad 50ciu największych organizacjach w Polsce.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
100% rabatu przez okres 3 miesięcy.

Klienci i referencje: 
PZU Zdrowie S.A. , Grupa Żywiec S.A., Link4 Insurance Company S.A., Arval Service Lease Poland Sp. z o.o., Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Strona internetowa
hypercare.io

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.