Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Emplocity

Oferowany produkt:
Intrabot od Emplocity to wewnętrzny chatbot, który automatyzuje zarządzanie informacjami wewnątrz firmy, udzielając pracownikom odpowiedzi 24/7 na powtarzalne pytania dotyczące funkcjonowania pracownika w organizacji.

Podstawowe obszary tematyczne obsługiwane przez Intrabota to: HR, administracja personalna, onboarding nowych pracowników, szkolenia, exit/outplacement.

Intrabot, dzięki zaawansowanym autorskim algorytmom AI rozpoznaje różne warianty pytań zadawanych przez pracowników i odpowiada w przeciągu kilku sekund.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Nasze rozwiązanie jest skierowane do dużych organizacji z następujących sektorów: Bankowość, Finanse, Produkcja, FMCG, Retail, Farmacja, IT.

Osoby najbardziej zainteresowane: HR i administracja personalna, dyrektorzy IT, zespoły ds. innowacji.

Oferta specjalna w ramach akcji:
Wdrożenie: bezpłatnie (0 zł), Utrzymanie: bezpłatnie (0 zł) w okresie pilotażu trwającego 3 m-ce i obejmującego min. 100 wybranych pracowników.

Klienci i referencje: 
Grupa Żywiec

Strona internetowa:
intrabot.pl

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.