Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Coders Lab

Oferowany produkt:
Jesteśmy nowoczesną szkołą IT, umożliwiającą szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji IT. Specjalizujemy się w kursach programowania, testerskich i Digital UX. Kurs IT dla HR – znajdź wspólny język z programistą to unikalne szkolenie stworzone przez programistów i testerów, dzięki któremu działy HR i Rekruterzy zdobędą wiedzę techniczną potrzebną w rekrutacjach IT oraz zobaczą jak wyglądają one z perspektywy kandydata.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Kurs jest skierowany do Specjalistów HR i Rekruterów, którzy chcą zdobyć uporządkowaną wiedzę na temat technologii, narzędzi, metodyk i dobrych praktyk w obszarze rozwoju oprogramowania. Na kursie uczymy sprawniej zbierać informacje na temat stanowiska i trafniej selekcjonować kandydatów do dalszego procesu rekrutacji, a także szybciej i lepiej oceniać kompetencje kandydatów do pracy, oszczędzając swój czas oraz czas osoby weryfikującej technicznie.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Rabat 50% na kurs IT dla HR, którego najbliższą edycję przeprowadzimy w dniach 20-23 kwietnia 2020 (poniedziałek-czwartek), po 3h dziennie, w godzinach 14:00-17:00. Standardowa cena kursu to 2080 zł netto, jedynie dla akcji PomagamyHR dostępny w cenie 1 040 zł netto.

Strona internetowa:
coderslab.pl/pl/kursy-specjalistyczne

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.