Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Bulldogjob

Oferowany produkt:
Bulldogjob.pl to więcej niż job board IT. To mądre rozwiązania do budowania wizerunku Pracodawcy IT online. Łączymy marketing z rekrutacją, by skutecznie docierać do najlepszych kandydatów. Wspierając Pracodawców IT w obecnych czasach proponujemy pakiet działań, który zawiera 3 miejsca na publikację artykułów wraz z konsultacją merytoryczną osoby technicznej, wsparciem redaktorskim, płatną kampanią i indywidualną grafiką oraz 12 ofert pracy z promocją w social media.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Pakiet działań EB i rekrutacyjnych jest skierowany do wszystkich Pracodawców IT, którzy w obecnej sytuacji spowodowanej COVID-19 chcą docierać do pasywnych i aktywnych kandydatów przez narzędzia online.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
Jako wsparcie dla Pracodawców IT bulldogjob.pl oferuje ww. opisany pakiet z 50% rabatem do 31.07.2020. Cena regularna pakietu to 14 000 zł.

Klienci i referencje: 
Orange, CodiLime, Polcode, Idemia, BGK.

Strona internetowa:
bulldogjob.pl

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.