Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Portfolio

Activy

Oferowany produkt:
Activy poprzez dobrą zabawę integruje pracowników i motywuje do aktywności dla lepszego zdrowia, samopoczucia i produktywności.

W mobilnej aplikacji pracownicy zbierają punkty za regularne ćwiczenia, bieganie i jazdę rowerem, a niedługo także za redukcję CO2 w dojazdach do biura.

Program łączy przyjazną rywalizację ze współpracą w zespołach i można połączyć go z celami CSR. Ponad 200 firm korzystających z Activy ceniło szybkie włączenie i realizację od A do Z przez Activy.

Do kogo kierowany jest produkt? 
Wellbeingowe wyzwania Activy zadziałają w każdej firmie o wielkości od 50 pracowników, niezależnie od ich wieku czy poziomy wysportowania.

Program prowadzi opiekun firmy z Activy z udziałem koordynatora z HR lub wewnętrznego ambasadora akcji (zwykle najbardziej aktywni pracownicy).

Od 2017 Activy pomagało firmom z każdej branży i wielkości.

Oferta specjalna w ramach akcji: 
W ramach akcji oferujemy 50% rabat od cennika dostępnego na stronie https://activy.bike/pl/pricing. Dla bardzo dużych firm rabaty mogą dojść nawet do 80%.

Klienci i referencje: 
Microsoft, Hochland, Aviva, DHL, LiveChat

Strona internetowa
activy.pl

Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

(Dane z formularza trafiają do Pracuj Ventures. To my przekazujemy go do startupu, aby zapewnić szybki kontakt zwrotny)

 


 

PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.