Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]
Strona https://pomagamyhr.pl korzysta z plików cookies w celach korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. [zobacz więcej]

Manifest

Na czym polega akcja PomagamyHR.pl

 

Człowiek jest szczęśliwy proporcjonalnie do tego, co daje. Czasami myślę, że nie ma znaczenia, co się daje: wystarczy dawać. Liczy się to, co dajemy z nas samych.

Louis Bromfield

 

Czym jest PomagamyHR.pl?

Od kilku tygodni wszyscy mierzymy się z nową rzeczywistością powodowaną przez chorobę COVID-19. Uczymy się funkcjonować w systemie pracy zdalnej, testujemy nowe kanały komunikacji, a przy tym staramy się nie utracić zaangażowania i motywacji zespołów oraz pojedynczych pracowników, dla których obecna sytuacja wiąże się z dużą niepewnością oraz stresem.

Poza wyzwaniami, którym codziennie stawiamy czoła wirus odciska również swoje piętno na gospodarce. Spora część firm na polskim rynku zaczyna już boleśnie odczuwać gospodarcze konsekwencje epidemii w postaci istotnego spadku przychodów, co zmusza je do poszukiwania oszczędności. Jednym z obszarów, który jako pierwszy zostaje dotknięty cięciami kosztów jest często obszar szeroko rozumianego HR – począwszy od kosztów rekrutacji i wynagrodzeń, poprzez działania rozwojowe, aż po benefity. Z drugiej strony to właśnie kapitał ludzki, jako motor napędowy rozwoju przedsiębiorstw, potrzebuje teraz szczególnego wsparcia, aby przejść przez ten trudny okres zawirowań i pomóc swoim pracodawcom wrócić na ścieżkę wzrostu.

Trudności obecnej sytuacji odczuwają zarówno specjaliści HR, od których wymaga się ponadprzeciętnych efektów przy ograniczanych zasobach i narzędziach, jak i młode spółki technologiczne, które od lat tworzą jakościowe produkty i systemy HR, a dziś muszą walczyć o przetrwanie i dla wielu nie jest to równa walka.

Wychodząc więc naprzeciw potrzebom pracodawców, dla których dużym wyzwaniem w dobie pracy zdalnej stały się procesy takie jak rekrutacja i onboarding nowych pracowników, efektywna komunikacja wewnętrzna, szkolenia i rozwój pracowników, czy przedefiniowanie oferty benefitowej), a jednocześnie stając w obronie przedsiębiorców, którzy zmienili oblicze współczesnego HR, jako Pracuj Ventures wraz z naszymi spółkami portfelowymi oraz zaprzyjaźnionymi startupami z ekosystemu HR Tech przy wsparciu Pracuj.pl i eRecruiter zdecydowaliśmy się powołać inicjatywę „PomagamyHR.pl”.

PomagamyHR.pl” ma na celu wsparcie działów zarządzania zasobami ludzkimi, a w konsekwencji całych firm, poprzez zaoferowanie im nowoczesnych produktów oraz usług w obszarze HR na specjalnych warunkach. Spoiwem naszej inicjatywy jest deklaracja startupów, które do niej przystąpią, że ich oferta cenowa przez co najmniej 3 miesiące świadczenia usługi będzie o przynajmniej 50% niższa niż wynika to z regularnego cennika.

Czym jest Pracuj Ventures?

Pracuj Ventures to działający od 2019 roku fundusz, którego misją jest wsparcie innowacyjnych projektów działających na rynku cyfrowego HR oraz learning & development. Partnerami zarządzającymi funduszem są Maciej Noga oraz Paweł Leks – współzałożyciele Grupy Pracuj.

Dla startupów:

„PomagamyHR.pl” to inicjatywa umożliwiająca startupom HR dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona polskich działów HR udostępnianą klientom na preferencyjnych warunkach na czas trudności spowodowanych pandemią koronawirusa.

Jeżeli oferujesz produkty bądź usługi w jednej z poniższych kategorii oraz jesteś gotowy zaoferować je przez okres co najmniej 3 miesięcy po cenie przynajmniej 50% niższej niż regularna, to „PomagamyHR.pl” jest właśnie dla Ciebie.

 1. Rekrutacja i onboarding
 2. Boty HR
 3. Employer Branding
 4. Zaangażowanie, wellbeing, benefity i kultura organizacyjna
 5. Platformy HCM, feedback i komunikacja wewnętrzna
 6. Rozwój i szkolenia online
 7. Zarządzanie czasem pracy
 8. Payroll i wynagrodzenia

Wprowadź dane do poniższego formularza, zaczekaj na ich weryfikację przez nasz zespół i… ciesz się możliwością dotarcia do większej niż dotychczas liczby klientów. Pamiętaj jednak, że kwestia szczegółowych warunków oferty oraz rozliczeń z klientami jest ustalana bezpośrednio pomiędzy Tobą, a klientem.

Formularz zgłoszeniowy dla Startupów

(Link do formularza dla Startupów: https://pracujvc.typeform.com/to/ueqOhm)

Główne korzyści:

 • Bezpłatne dotarcie do szerokiej bazy klientów
 • Możliwość pozyskania dodatkowych źródeł przychodu i nawiązania relacji w dobie spowolnienia spowodowanego pandemią koronawirusa
 • Partnerstwo Pracuj.pl i eRecruiter– liderów na polskim cyfrowym rynku HR

Dla pracodawców:

„PomagamyHR.pl” to kompleksowa oferta polskich startupów działających w obszarze HR dla działów zarządzania kapitałem ludzkim udostępniana firmom na preferencyjnych warunkach na czas trudności spowodowanych pandemią koronawirusa.

Wsparcie działów zarządzania zasobami ludzkimi, a w konsekwencji całych firm, następuje poprzez zaoferowanie nowoczesnych produktów w obszarze HR po cenie przynajmniej o 50% niższej niż wynika to z regularnego cennika. Preferencja cenowa obowiązuje przez co najmniej 3 miesiące świadczenia usługi, przy czym kwestia szczegółowych warunków oferty oraz rozliczeń jest ustalana bezpośrednio pomiędzy Państwem, a oferentem.

Zapoznaj się z ofertami startupów TUTAJ, albo napisz nam czego poszukujesz, postaramy się pomóc:

Formularz dla pracodawców

(link do formularza dla pracodawców: https://pracujvc.typeform.com/to/Mv2MG8)

Główne korzyści:

 • Szeroki zakres nowoczesnych narzędzi i usług HR, które pomogą stawić czoła dzisiejszym wyzwaniom organizacji,
 • Preferencyjne warunki cenowe (min. o 50% taniej) na okres co najmniej 3 miesięcy umożliwiające skorzystanie i przetestowanie wysokiej jakości produktów i narzędzi nawet przy czasowo zmniejszonych budżetach na działania HR
 • Wsparcie startupów, które od lat dzięki czynią naszą codzienną pracę bardziej efektywną i przyjemną, a dziś potrzebują naszej pomocy żeby przetrwać
PomagamyHR.pl to akcja pomocy dla działów HR i startupów organizowana przez Pracuj Ventures przy wsparciu partnerów.

Ważne

Prywatność

PV_Logo_Biale_200px
Akcja prowadzona przez Pracuj Ventures Sp. z o.o.